Doğru yerde, doğru kişilerle, doğru amaç için çalışmak!

 

Özel Üsküdar SEV İlköğretim Kurumları'nın tüm çalışanları akademik ve kurumsal hedeflerimize ulaşmamızda en büyük payın sahibidir. Uzun süreli iş birliğine olan inancımızla ekip arkadaşlarımızın kişisel kariyer hedeflerine ulaşmasını ve profesyonel gelişimlerini destekleriz.

 

CIS Uluslararası Çocuk Koruma standartlarına paralel olarak Özel Üsküdar SEV İlköğretim Kurumları işe alım süreçlerinde çocuk koruma konusuna büyük önem vermektedir. Kurumlarımızda çalışanlar, “Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi”nin yanı sıra, okulun etik kuralları ve değerlerinin uygulanması konularında da örnek oluştururlar.

 

Öz geçmiş bilgilerinizin veri bankamızda bulunmasını isterseniz Başvuru Formu'nu doldurup öz geçmişinizi Word ya da PDF dokümanı olarak ekleyebilirsiniz.

 

Açık pozisyonlarımızı Linkedin, Kariyer.net ve işe alım platformumuz teachabroadturkey.comüzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Sağlık ve Eğitim Vakfı Linkedin hesabını takip etmek için tıklayınız.
 

İngilizce Öğretmeni (Native Speaker) iş ilanı için tıklayınız.

 

 

İş Başvuru Formu

Ad  
Soyad  
Size ulaşabileceğimiz e-posta adresiniz    
Size ulaşabileceğimiz telefon numaranız(GSM)
Başvurduğunuz pozisyon
Notlar  

Vermiş olduğum tüm bilgilerin doğru ve tam olarak tarafımdan doldurulduğunu beyan eder, işe alındıktan sonra, bilerek yanıltıcı veya eksik bilgi verdiğim anlaşıldığı takdirde, iş akdimin ihbarsız ve tazminatsız feshini kabul ettiğimi onaylarım.

Ön Yazı Ekle
Öz Geçmiş Ekle