Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlanışının 82. yılında,  Özel Üsküdar SEV İlköğretim Kurumları olarak 10 Kasım’da Ata’mızı anmak için tek yürek olduk. Büyük Önder Atatürk’ü büyük bir saygı, minnet ve özlemle anarken bize düşen en büyük görevin O’nun en büyük eseri Cumhuriyeti korumak ve anlamak olduğunu bir defa daha hatırladık.

Hazırladığımız online törende, Atamızdan bir parça olan çocuklarımızla birlikte O’nun açtığı yolda, gururla ilerlediğimizi şiirlerde ve şarkılarda anlattık.  Atatürk’ü tanımanın ve anlamanın en önemli yolunun, O’nun fikirlerine yönelmek, eserlerine sahip çıkmak olduğu vurgulanarak duygu yüklü şarkılar, şiirler ve videolarla Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andık.

O'na olan minnetimiz her geçen zaman biraz daha artarken, O'ndan aldığımız ışığı daha da güçlendirerek geleceğe taşımak için sahip olduğumuz azmimiz hiçbir zaman bitmeyecek. Çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük devlet ve düşünce adamı Yüce Atatürk’ün kalbimizdeki sevgisi her zaman yolumuzu aydınlatacak… Geçmişten sonsuza, kalbimizdesin ATAM! Yaydığın güneşin ışığı nesilden nesile devam edecek…

Sonsuz Sevgi, Sonsuz Saygı, Sonsuz Özlemle…