Emrah Bozkurt, Okul Müdürü

ebozkurt@sevuskudar.k12.tr

Burak Yılmaz, Müdür Yardımcısı (7. ve 8. Sınıflar)

byilmaz@sevuskudar.k12.tr

Gürcan Avcu, Müdür Yardımcısı (5. ve 6. Sınıflar)

gavcu@sevuskudar.k12.tr

Işıl Gündüz, Akademik Koordinatör (5-8. Sınıflar)

igunduz@sevuskudar.k12.tr

Ece Cengizalp Adanalı, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölüm Başkanı

eadanali@sevuskudar.k12.tr

Melike Durmaztuna, Türkçe Bölüm Başkanı 

mdurmaztuna@sevuskudar.k12.tr

Ümit Şahinol, Matematik Bölüm Başkanı 

usahinol@sevuskudar.k12.tr

Canan Güçtekin, Fen Bölüm Başkanı 

cguctekin@sevuskudar.k12.tr

Serkan Efendioğlu, Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı 

sefendioglu@sevuskudar.k12.tr

Matthew Keeley, İngilizce Bölüm Başkanı 

mkeeley@sevuskudar.k12.tr

Timur Yuvacan, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı 

tyuvacan@sevuskudar.k12.tr

Sibel Mirza, Müzik Bölüm Başkanı 

smirza@sevuskudar.k12.tr

Çağla Şengil, Kurumsal İletişim Yöneticisi

csengil@sevuskudar.k12.tr