İlkokul Okul Aile Birliği

2017 – 2018 yılı Okul Aile Birliği seçimleri sonucunda görev dağılımları aşağıdaki gibidir.

 

ASİL ÜYELER  
Yönetim Kurulu  
Başkan GİZEM KÜÇÜKMUSTAFA
Başkan Yard        HAKAN DÖNMEZ
Sayman              BURCU GENCER
Yazman           AYSEGÜL GÜREL YÜKSEL
Asil Üye BURAK ÖZENOĞLU
   
YEDEK ÜYELER  
Yönetim Kurulu  
Yedek DİDEM ÇİÇEK 
Yedek LALENAZ YİĞİT
Yedek GİZEM ZİYAL
Yedek GÜLER KELEŞ
Yedek SERVİL DEĞİRMENCİ
   
DENETİM KURULU  
Denetleme Kurulu Asil Üye HÜLYA AYAN ABANOZ
Denetleme Kurulu Yedek Üye ULYA DURAN
Denetleme Kurulu Yedek Üye ELİF DEMİR ŞİŞMAN
   
DESTEK VELİ KOMİTESİ  
Destek üye BERNA ÖZKÖK
Destek üye FERDA BEN
Destek üye ECE KAHRAMANZADE
Destek üye FERDA BOZKURT
Destek üye ŞERMİN DİNÇEL
Destek üye ZEYNEP MENDİ
   
KOMİTELER  
Yemek Komitesi AYSEGUL GUREL YUKSEL
ELIF DEMIR SISMAN
GULER KELES
FERDA BEN
ECE KAHRAMANZADE
BURAK OZENOGLU
GIZEM KUCUKMUSTAFA
Sosyal Sorumluluk Komitesi LALENAZ YIGIT
BURCU GENCER
SERVIL DEGIRMENCI
GIZEM ZIYAL
DIDEM ÇİÇEK 
GULER KELES
ŞERMIN DINCEL
FERDA BEN
GIZEM KUCUKMUSTAFA
Spor Komitesi LALENAZ YIGIT
BURCU GENCER
DIDEM ÇİÇEK 
GIZEM ZIYAL
FERDA BEN
GIZEM KUCUKMUSTAFA
Servis Komitesi HAKAN DONMEZ
BURAK OZENOGLU
ULYA DURAN
ELİF DEMİR ŞİŞMAN
GIZEM KUCUKMUSTAFA
Forma Komitesi HAKAN DONMEZ
BURCU GENCER
AYSEGUL GUREL YUKSEL
GIZEM KUCUKMUSTAFA
Akademik Komite FERDA BOZKURT
MUSTAFA DEGIRMENCI
ŞERMIN DINCEL
HAKAN DONMEZ
BURAK OZENOGLU
GIZEM KUCUKMUSTAFA

 



 

Ortaokul Okul Aile Birliği - İletişim mail adresi: sevoab2018@gmail.com

 

ASİL ÜYELER  
Yönetim Kurulu  
Başkan BEYZA BERKOL
Başkan Yard        SEVGİ SOYSAL
Sayman              YEŞİM ÜLKÜ
Yazman ŞİRİN OLGUN
Asil Üye BAHAR SAKIZ
   
YEDEK ÜYELER  
Yönetim Kurulu  
Yedek İPEK ŞAHSUVAROĞLU
Yedek CAN ÖNEN
Yedek PELİN ÖZENSEL
Yedek DR. AHU PAKDEMİRLİ
Yedek COŞKUN DURU 
   
DENETİM KURULU  
   
Denetleme Kurulu HAKAN GÖNENLİ
Denetleme Kurulu ESRA ÇEÇEN
   
DESTEK VELİ KOMİTESİ  
   
Destek üye BANU ÇÖTE
Destek üye FULYA DANIŞMAN
Destek üye YELDA ŞENEL
Destek üye ÖZGÜR ÇAMLIBEL
   
KOMİTELER  
Yemek Komitesi ŞİRİN OLGUN
ESRA ÇEÇEN
Sosyal Sorumluluk Komitesi YEŞİM ÜLKÜ
DR. AHU PAKDEMİRLİ
ŞİRİN OLGUN 
İPEK ŞAHSUVAROĞLU 
BAHAR SAKIZ
BEYZA BERKOL
Spor ve Sanat Komitesi AHU PAKDEMİRLİ
YEŞİM ÜLKÜ 
Servis Komitesi CAN ÖNEN 
COSKUN DURU 
SEVGİ SOYSAL 
BEYZA BERKOL
Forma Komitesi BAHAR SAKIZ
ESRA CECEN 
BEYZA BERKOL
Akademik Komite COSKUN DURU
İPEK ŞAHSUVAROĞLU
SEVGİ SOYSAL
BAHAR SAKIZ
HAKAN GÖNENLİ
ESRA CECEN
DR. AHU PAKDEMİRLİ
BEYZA BERKOL
Mezuniyet Komitesi PELİN ÖZENSEL
ÖZGÜR ÇAMLIBEL
YELDA ŞENEL
FULYA DANIŞMAN
BANU ÇÖTE
BEYZA BERKOL